Zapraszamy do udziału w Global Entrepreneurship Summit!

2019-01-15

Global Entrepreneurship Summit (GES) 2019 łączy przedsiębiorców z całego świata z najbardziej wpływowymi międzynarodowymi inwestorami i liderami biznesu. Do 30 stycznia br. chętni przedsiębiorcy proszeni są o złożenie aplikacji  do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 4 i 5 czerwca w Holandii.

GES 2019 - zorganizowane wspólnie przez rządy USA i Holandii - skupi się na komercyjnej wartości innowacji, które mają sprostać globalnym wyzwaniom, pokazując rozwiązania technologiczne w obszarze rolnictwa, łączności, energii, zdrowia i wody. Wydarzenie zgromadzi 2000 przedsiębiorców, inwestorów, korporacje, decydentów i liderów myśli. Impreza oferuje inspirujący dwudniowy program wypełniony wystąpieniami prelegentów, panelami dyskusyjnymi, działaniami matchmakingowymi i spotkaniami z inwestorami.

Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w GES 2019, są proszeni o złożenie aplikacji przed 30 stycznia 2019 r. Muszą przy tym spełniać następujące kryteria:

  • Prezentowane technologie powinny mieć na celu sprostanie globalnym wyzwaniom w obszarze rolnictwa, łączności, energii, zdrowia i wody.
  • Innowacje muszą wykraczać poza poziom koncepcyjny, z funkcjonującym, gotowym do wprowadzenia na rynek modelem biznesowym.
  • Przedsiębiorstwo powinno być gotowe do inwestowania, z ambicjami i zdolnością do poszerzenia działalności do skali międzynarodowej w ciągu 5 lat.
  • Preferencyjnie traktowane będą przedsiębiorstwa, które współpracują z uniwersytetami lub instytucjami badawczymi.

Wnioski będą rozpatrywane przez niezależne jury, które przeprowadzi selekcję gości zaproszonych na GES 2019. Więcej informacji na temat wydarzenia, kryteriów uczestnictwa i procesu selekcji na stronie www.ges2019.org.

Poprzednie szczyty globalnej przedsiębiorczości dowiodły, że jest to jedyna w swoim rodzaju okazja dla przedsiębiorców do zaprezentowania swoich innowacyjnych rozwiązań.

  • GES tworzy środowisko, które wspiera innowacje i przedsiębiorców, angażuje inwestorów i prowadzi do konkretnych transakcji biznesowych.
  • GES pozwala przedsiębiorcom prezentować swoje pomysły, prowadzić działania networkingowe, budować partnerstwa i pozyskiwać finansowanie. Jest to przestrzeń dla przedsiębiorców, aby nawiązywać kontakty z inwestorami i odkrywać pojawiające się talenty.
  • GES służy jako platforma dla rządów i organizacji sektora prywatnego w celu promowania nowych polityk i inicjatyw. Szacuje się, że od 2010 roku 20 000 uczestników brało udział w szczytach na rzecz globalnej przedsiębiorczości. Relacje utworzone podczas tych szczytów wykraczają poza granice, branże i sektory i doprowadziły do stworzenia nowych możliwości inwestycyjnych i partnerstw, a także umożliwiły osiągnięcie sukcesu wielu przedsiębiorstw.
  • Na poprzednich szczytach GES rządy i sektor prywatny przeznaczyły kapitał w wysokości ponad 1 mld USD dla firm na całym świecie. Dla początkujących przedsiębiorców zobowiązania te zaowocowały pozyskaniem cennych zasobów, możliwościami szkoleniowymi i działaniami networkingowymi. Bardziej ugruntowani przedsiębiorcy czerpią korzyści z zobowiązań inwestorów do finansowania i zwiększenia skali działalności do poziomu międzynarodowego.

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w GES2019!