Rowery e-Cargo dla przedsiębiorców

2018-11-29

W dużych, zatłoczonych miastach, gdzie kłopoty z parkowaniem i zanieczyszczonym powietrzem są codziennością, rowery stanowią doskonałą alternatywę dla samochodów, również transportowych. Gdynia zakupiła więc 10 elektrycznych rowerów towarowych dla przedsiębiorców prowadzących biznes w Śródmieściu. Wypożycza je za darmo na 28 dni, z możliwością przedłużenia umowy.  

Elektryczne rowery mają służyć przedsiębiorcom do przewożenia różnego rodzaju produktów szybko, na krótkich dystansach i ekologicznie. Mają do wyboru kilka rodzajów rowerów różniących się budową i kształtem skrzyni ładunkowej. Każdy zaopatrzony jest w baterię elektryczną, którą ładuje się podłączając do gniazdka. Dla przedsiębiorców istotny jest fakt, że w skrzyni ładunkowej można przewieźć do 100 kg ładunków.

Rowery cargo są nowoczesnym, ekonomicznym i przyjaznym dla środowiska środkiem transportu. Według Europejskiej Federacji Cyklistów mogą z powodzeniem zastąpić samochody dostawcze na terenie miast w całej Unii Europejskiej.

www.mobilnagdynia.pl