Konferencja IdentiPlast

2019-03-07

Kolejna edycja konferencji IdentiPlast odbędzie się w Londynie w dniach 7-8 marca 2019 roku. Konferencje IdentiPlast, organizowane są przez PlasticsEurope od roku 1997 przy współpracy z British Plastics Federation (BPF), American Chemistry Council (ACC) i japońskim Plastic Waste Management Institute (PWMI),  a także z czołowymi europejskimi organizacjami i firmami z branży odzysku i recyklingu tworzyw sztucznych.


Identiplast uznawany jest za najważniejsze europejskie wydarzenie i forum dyskusyjne dotyczące recyklingu i odzysku tworzyw sztucznych  dla wszystkich interesariuszy branży: od lokalnej i europejskiej administracji i kręgów ustawodawczych poprzez firmy i organizacje z sektora produkcji, przetwórstwa i recyklingu tworzyw sztucznych, po ośrodki naukowe i badawcze oraz organizacje pozarządowe.

Hasłem tegorocznej konferencji IdentiPlast 2019 jest „Plastics. Sustainablity and Society”. Konferencja będzie okazją do wymiany opinii i doświadczeń w zakresie najlepszych praktyk zagospodarowania odpadów tworzyw sztucznych, do zapoznania się z najnowszymi innowacjami w zakresie sortowania, recyklingu i odzysku tworzyw sztucznych oraz do spotkania uznanych międzynarodowych ekspertów zaangażowanych w rozwój Gospodarki o obiegu Zamkniętym. Dodatkowo podczas konferencji zorganizowana będzie wystawa nowych technologii i praktycznych rozwiązań recyklingu. Na koniec pierwszego dnia konferencji zorganizowana będzie uroczysta kolacja (Networking Dinner), a w przeddzień konferencji (7 marca) uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w całodniowej wycieczce – zwiedzaniu instalacji recyklingu.

Program, informacje praktyczne oraz szczegóły dotyczące rejestracji i rezerwacji hotelu dostępne są na stronie: www.identiplast.eu

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z PlasticsEurope Polska: 22 630 99 01, info.pl@plasticseurope.org