Baltic Circurement Congress- ONLINE

2020-09-02

Baltic Circurement Congress

2 - 3 września 2020 

online

 

W imieniu Instytutu Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju INNOWO oraz wszystkich partnerów projektu InterReg Circular Procurement zapraszamy do udziału w Baltic Circurement Congress.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną wydarzenie odbędzie się online w dniach 2 i 3 września 2020 roku.

Kongres jest organizowany w ramach projektu " Circular PP" wspieranego przez Program Regionu Morza Bałtyckiego Interreg.

Celem Kongresu jest podniesienie świadomości na temat zasad zamówień publicznych i gospodarki cyrkularnej. Podkreślając dobre praktyki i wymieniając się doświadczeniami, chcemy przyczynić się do utorowania drogi do realizacji zasad gospodarki cyrkularnej poprzez zamówienia publiczne.  


Kongres jest dwudniowym wydarzeniem, na które składają się działania z zakresu dzielenia się wiedzą, takie jak warsztaty, seminaria, wystąpienia prelegentów, panele eksperckie i wirtualne wizyty studyjne. Podczas tych 2 dni przedstawiciele instytucji rządowych i przedsiębiorstw państwowych odkryją zalety wprowadzenia kryteriów gospodarki zamkniętego obiegu w zamówieniach publicznych oraz poznają narzędzia, które mogą ułatwić i zoptymalizować ich wdrażanie.


Prosimy o zarejestrowanie się na Baltic Circular Procurement Congress, wypełniając formularz rejestracyjny 

Po dokonaniu rejestracji, na początku sierpnia otrzymają Państwo dane do logowania.

Szczegółowy harmonogram konferencji oraz więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: http://www.cpcongress.eu/


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej konferencji we wrześniu!