Circular Bioeconomy: Polsko-Fińskie Warsztaty Matchmakingowe

2020-10-28

Centrum Badań Technicznych VTT w Finlandii oraz Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju INNOWO mają przyjemność zaprosić firmy działające w obszarze Biogospodarki z województwa łódzkiego do udziału w prestiżowym wydarzeniu branżowym pt. Circular Bioeconomy: Polsko-Fińskie Warsztaty Matchmakingowe, Spotkanie to odbędzie się online 28 października 2020r.

W ramach warsztatu uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wystąpień, porozmawiania oraz nawiązania współpracy z czołowymi ekspertami z takich instytucji jak Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Włókiennictwa oraz Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych, Krajowy Punkt Kontaktowy, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, BionanoPark czy Biotechnika. Będzie mozna dowiedzieć się również jak rozwijać firmę w obliczu popytu konsumentów na ekologiczne produkty i usługi. Ponadto uczestnicy będą mieć szansę na nawiązanie kontaktów z innymi firmami w Polsce i Finlandii celem stworzenia konsorcjów potrzebnych do aplikowania o fundusze europejskie.

Kluczowe cele tego warsztatu to:
1. Budowanie sieci kontaktów pomiędzy polskimi i fińskimi podmiotami zajmującymi się m.in. badaniami i rozwojem, produkcją, inwestycją czy podejmowaniem decyzji w szerszej dziedzinie Biogospodarki.
2. Dzielenie się praktycznym doświadczeniem ekspertów i liderów firm, które z powodzeniem czerpią korzyści z wprowadzenia zrównoważonego, cyrkularnego modelu biznesowego.

Chcielibyśmy dać łódzkim firmom możliwość bezpłatnej rejestracji na pionierskiej internetowej platformie konferencyjnej Hopin, na której odbędzie się to wydarzenie. Prosimy o rejestrację pod tym linkiem.

 

Poniżej znajduje się harmonogram wydarzenia: