Aktualności

Young Researchers’ Innovative Ideas: Science | Start-Ups | Industry 27-28th of May 2021

We invite you to participate in the 7th edition of the international conference:

Young Researchers’ Innovative Ideas: Science | Start-Ups | Industry which will be held on 27-28 May 2021

Deadline for submmit abstract 10th of April 2021

2021-04-25 więcej »

Prezentacja raportu Circular Businesses Opportunities in Poland

Tak było wczoraj na prezentacji naszego raportu Circular Businesses Opportunities in Poland, tworzonego we współpracy z Ambasadą Holandii!

2021-04-09 więcej »

EU Circular Talks

25 marca odbędzie się wydarzenie EU Circular Talks: Circular business models at the heart of the EU’s new Circular Economy Action Plan, organizowane przez Finnish innovation Fund Sitra, the European Environment Agency oraz European Circular Economy Stakeholder Platform. Trwa rejestracja!

2021-03-23 więcej »

Webinarium "Energia fotowoltaiczna, biogazownictwo i biorafinerie jako element transformacji cyrkularnej"

Zapraszamy do rejestracji na webinarium "Energia fotowoltaiczna, biogazownictwo i biorafinerie jako element transformacji cyrkularnej", które odbędzie się 25 lutego w godzinach 12:30-14:30. Wydarzenie jest przeznaczone głównie dla przedstawicieli branży energetycznej i organizowane jest we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii, Instytutem Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN, Głównym Urzędem Statystycznym oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie.

2021-02-18 więcej »

Webinarium „Obecne praktyki cyrkularne w budownictwie i kierunki przyszłych zmian”

We współpracy z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii, Instytutem Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN, Głównym Urzędem Statystycznym oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie organizujemy webinarium „Obecne praktyki cyrkularne w budownictwie i kierunki przyszłych zmian”, które odbędzie się 25 lutego w godzinach 10:00-12:00. Wydarzenie jest przeznaczone głównie dla przedstawicieli branży budowlanej. Zapraszamy do rejestracji!

2021-02-17 więcej »

Kraje Wyszehradzkie łączą siły na rzecz transformacji biznesu w kierunku cyrkularnym

INNOWO wspólnie z innymi organizacjami z krajów Europy Środkowo-Wschodniej rozpoczyna projekt edukacyjny dla biznesu na temat metod transformacji w kierunku gospodarki cyrkularnej. Institut Cirkularni Eknomiky, Circular Economy Platform Hungary, Circular Slovakia oraz INNOWO Poland to cztery wyselekcjonowane organizacje z krajów wyszehradzkich, które mają szansę poznać unikalną metodologię CIRCO, wypracowaną przez ekspertów Uniwersytetu w Delft, aby w przyszłości móc prowadzić szkolenia dla lokalnych przedsiębiorców na temat transformacji modeli biznesowych w kierunku cyrkularnym.

2021-02-04 więcej »