high quality visit website are doing promotion. high quality replica watch online shopping are doing promotion. fake perrelet watches with automatic mechanical movements have an amazing water-resistant function to 3000m deep. best swiss hop over to this website is a truly classic and tasty watch. the world's most superb watchmaking technilogy is borned in rolex copy and paste for sale.
best rolex datejust rolex calibre 2836 2813 m126231 0027 mens pink dial extraordinarily rigorous cultivation and thus crushing benchmark can be the sit down and watch aspect and thus long-term {reliability of the security.targeted engine substances to make sure you subvert the larger makeup debt is considered the capabilities about rolex submariner 126613 herenhorloge van 41 mm met blauwe wijzerplaat rolex.

Wydarzenia

Kwiecień, 2021

2021-04-25

International conference „Young Researchers’ Innovative Ideas: Science – Start-Ups – Industry”

International Conference Young Researchers’ Innovative Ideas: Science | Start-Ups | Industry  27-28 May 2021

International Conference Young Researchers’ Innovative Ideas: Science | Start-Ups | Industry is anevent for  young researchers and PhD students about innovative solutions (social, organizational, marketing, product, and process-related) addressed to business entities.

Thematic areas:
• Circular Economy
• Mechanics, Mechatronics and Nanotechnologies
• Management of Mineral Resources
• Environmental Protection
• Economics and Management
• Energy Industry
• New Information and Communication Technologies
• University Social Responsibility

 

Styczeń, 2021

2021-01-26

Circularity Gap Report 2021 - Live Launch Event

Szanowni Państwo,

Już 26 stycznia 2021 r. (wtorek) odbędzie się publikacja raportu Circularity Gap Report 2021, który przedstawia obecną sytuację cyrkularności na świecie oraz omawia kluczowe czynniki zmiany.

Grudzień, 2020

2020-12-08

Cykl webinariów "Cyrkularni w biznesie"

Województwo Łódzkie zaprasza do udziału w spotkaniach z cyklu  „CYRKULARNI W BIZNESIE”, na których eksperci i praktycy podzielą się swoją wiedzą i spostrzeżeniami w 4 głównych sektorach: Opakowania, Woda, Innowacje, Produkcja. Trzeciego dnia wydarzenia eksperci INNOWO wezmą udział w konferencji pt. "Obieg zamknięty w biznesie".

Listopad, 2020

2020-11-24

Zapraszamy na EU-Latin America Partnership on Raw Materials Conference

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji EU-Latin America Partnership on Raw Materials Conference w dniach 24-25 listopada 2020 r. Celem konferencji jest zintensyfikowanie współpracy pomiędzy przemysłem wydobywczym krajów partnerskich UE i Ameryki Łacińskiej w oparciu o ich uzupełniające się wspólne cele i wartości. Wydarzenie odbędzie się w jęz. angielskim.

2020-11-18

Konferencja SDGLab Społeczeństwo 5.0

Zapraszamy Państwa na konferencję online SDGLab Społeczeństwo 5.0, podczas której poruszone zostaną kwestie takie jak robotyzacja, gospodarka cyrkularna, Green HR, nowe trendy w zachowaniach społeczeństwa czy prawa człowieka i konsumenta w erze nowych technologii. Konferencja jest bezpłatna, będzie prowadzona w języku angielskim, w formie on-line z wykorzystaniem platformy ZOOM, w dniach: 18-19 listopada 2020 roku.INNOWO jest oficjalnym partnerem merytorycznym wydarzenia.

2020-11-03

European Circular Economy Stakeholder Conference

Konferencja odbędzie się w dniach 2-3 listopada 2020 roku. Jej oragnizatorami są Komisja Europejska i Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Jej tematem głównym będzie nowy unijny plan działania na rzecz gospodarki cyrkulacyjnej.

2020-11-03

„Jak zwiększyć zyski i ograniczyć koszty dzięki cyrkularnym modelom biznesowym?” - bezpłatny cykl warsztatów online

Zapraszamy przedsiębiorstwa z sektora MŚP z siedzibą w woj. mazowieckim do uczestnictwa w bezpłatnym cyklu warsztatów onlinept. „Jak zwiększyć zyski i ograniczyć koszty dzięki cyrkularnym modelom biznesowym?", finansowanych ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zidentyfikować nowe szanse, jakie otwiera dla firm trwająca obecnie transformacja gospodarki w kierunku cyrkularnym (GOZ), poznać możliwości zwiększania zysków oraz ograniczania kosztów dzięki cyrkularnym innowacjom, opracować scenariusz potencjalnej transformacji własnego modelu biznesowego, zaprojektować nowe cyrkularne produkty i usługi, dostosowane do specyfiki danej firmy. Szkolenie jest także świetną okazją do networkingu i nawiązania współpracy biznesowej z innymi uczestnikami, a także poszerzenia wiedzy na temat gospodarki o obiegu zamkniętym. Cykl warsztatów obejmuje 3 dni, w trakcie których podczas 3-godzinnych zdalnych spotkań 20 uczestników z 10 różnych firm będzie miało okazję zdobyć praktyczną wiedzę i realne korzyści, biorąc pod lupę własne przedsiębiorstwo.

Październik, 2020

2020-10-28

Circular Bioeconomy: Polsko-Fińskie Warsztaty Matchmakingowe

Centrum Badań Technicznych VTT w Finlandii oraz Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju INNOWO mają przyjemność zaprosić firmy działające w obszarze Biogospodarki z województwa łódzkiego do udziału w prestiżowym wydarzeniu branżowym pt. Circular Bioeconomy: Polsko-Fińskie Warsztaty Matchmakingowe, Spotkanie to odbędzie się online 28 października 2020r.

2020-10-28

11th International Circular Economy Congress

28 października odbędzie się 11. Międzynarodowy Kongres Gospodarki Cyrkularnej (11th International Circular Economy Congress). Ze względu na sytuację epidemiologiczną tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w formie hybrydowej. 

2020-10-21

Zapraszamy na konferencję pt. „Gospodarka o obiegu zamkniętym – racjonalne gospodarowanie zasobami”

Zapraszamy do udziału w konferencji pt. „Gospodarka o obiegu zamkniętym – racjonalne gospodarowanie zasobami”, organizowanej przez Państwową Akademię Nauk, która odbędzie się w dniach 21-23.10.2020 r.
Konferencja jest organizowana w trybie hybrydowym łączącym tradycyjną formułę spotkania z równoległą relacją on-line w Internecie. Zaplanowano panele dyskusyjne i sesje posterowe.

2020-10-15

Zamykamy obieg w rolnictwie – zrównoważone wykorzystanie energii w produkcji rolnej

Rolnictwo jest tradycyjnie gałęzią gospodarki zużywającą dużo energii, pozyskiwanej głównie ze źródeł kopalnych. Tylko rozważne korzystanie z zasobów pozwoli nam na ograniczenie negatywnego wpływu rolnictwa na klimat, a dodatkowo może również przynieść rolnikom potężne oszczędności. W trakcie webinaru przedstawimy praktyczne rozwiązania, które w realny sposób pozwolą zbliżyć się rolnikom do zrównoważonej produkcji rolnej.

2020-10-13

Zamykamy obieg w rolnictwie – zrównoważone wykorzystanie energii w szklarniach

Produkcja roślinna wymaga bardzo dużych nakładów energii. Odpowiedzialne korzystanie z zasobów pozwala nie tylko ograniczyć negatywny wpływ na zmiany klimatyczne, lecz także przynieść konkretne oszczędności poszczególnym przedsiębiorstwom. Podczas spotkania przedstawione zostaną praktyczne rozwiązania, które w realny sposób pomogą w bardziej zrównoważonej produkcji pod osłonami.

2020-10-12

Zapraszamy do wzięcia udziału w Circular Week 2020!

Circular Week to międzynarodowa seria wydarzeń i inicjatyw poświęconych tematyce gospodarki cyrkularnej i zrównoważonego rozwoju, które będą odbywały się w całej Europie. Celem Circular Week jest promowanie idei gospodarki obiegu zamkniętego, wspieranie zrównoważonych modeli biznesowych i nawiązanie współpracy pomiędzy interesariuszami.

Tydzień w Obiegu Zamkniętym odbędzie się 12-18 października 2020

Wrzesień, 2020

2020-09-30

Polish Circular Hotspot na World Circular Economy Forum 2020!

Już 30 września Prezes Polish Circular Hotspot, dr Agnieszka Sznyk wystąpi podczas 'Circular Hotspots of the World: Catalysing the circular transition' - wydarzenia towarzyszącego tegorocznej edycji World Circular Economiy Forum online. Event ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy hotspotami z całego świata oraz zacieśnienia współpracy na poziomie lokalnym, regionalnym i międzynarodowym.

2020-09-23

Warsztat "Zarządzanie gospodarką cyrkularną w przedsiębiorstwach"

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do udziału w spotkaniu hybrydowym "Zarządzanie gospodarką cyrkularną w przedsiębiorstwach". Dzięki współpracy z praktykami przemysłu, gronem naukowców i ekspertów Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej oraz Uniwersytetu Technicznego w Dortmundzie w ramach wydarzenia zaprezentowane zostaną najbardziej innowacyjne zagadnienia związane z gospodarką obiegu zamknietego (GOZ) oraz oceną cyklu życia produktu (LCA). 

Warsztat odbędzie się w środę 23-go września w godz. 10:00 - 12:00 w formule tradycyjnej (Lokalizacja: SkyHUB XV piętro, Łódź, ul. Piotrkowska 148/150) oraz online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.

2020-09-02

Baltic Circurement Congress- ONLINE

Kongres jest dwudniowym wydarzeniem w ramach którego odbędą się warsztaty, seminaria, wystąpienia prelegentów, panele eksperckie i wirtualne wizyty studyjne. Podczas tych 2 dni przedstawiciele instytucji rządowych i przedsiębiorstw państwowych odkryją zalety wprowadzenia kryteriów gospodarki zamkniętego obiegu w zamówieniach publicznych oraz poznają narzędzia, które mogą ułatwić i zoptymalizować ich wdrażanie.

Lipiec, 2020

Czerwiec, 2020

Maj, 2020

2020-05-28

Webinar "Porozmawiajmy o plastiku"

Zapraszamy do udziału w webinarze "Porozmawiajmy o plastiku" poświęconym tematyce tworzyw sztucznych, który będzie połączony z inauguracją raportu INNOWO "Tworzywa Sztuczne w gospodarce o obiegu zamkniętym". 

Wydarzenie to odbędzie się 28 maja w godz. 10:00- 12:00 na platformie ZOOM. 

Kwiecień, 2020

2020-04-28

Webinar poświęcony tematyce szanowania jedzenia

W imieniu Polskiego Stowarzyszenie Zero Waste, Too Good To Go, Venturis HoReCa, European Environmental Bureau - EEB, Zero Waste Europe, zapraszamy Państwa na webinar poświęcony tematyce szanowania jedzenia, który odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 13.30 na platformie ZOOM.

Luty, 2020

Styczeń, 2020

Grudzień, 2019

2019-12-03

V4SDG - Visegrád for Sustainability

Czy wyobrażasz sobie Grupę Wyszehradzką, w której zrównoważony rozwój jest integralną częścią procesu decyzyjnego, a także naszego codziennego życia? Czy uważasz, że przewaga konkurencyjna naszego regionu polega na innowacjach zorientowanych na zrównoważony rozwój? Czy jesteś aktywnym obywatelem pasjonującym się zrównoważonym rozwojem, który chce poczuć się upoważniony do wywarcia pozytywnego wpływu?

Listopad, 2019

2019-11-25

Warsztat nt cyrkularnych zamówień publicznych

Fundacja Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju INNOWO oraz Rzeszowska Agencji Rozwoju Regionalnego S. A. zapraszają na dwudniowe bezpłatne warsztaty dla przedstawicieli administracji publicznej, samorządów lokalnych, kancelarii prawnych, organizacji pozarządowych i biznesu.

2019-11-19

Kongresu Open Eyes Economy Summit 4

W tym roku w ramach Kongresu Open Eyes Economy Summit 4 będą poruszane również tematy dotyczące gospodarki cyrkularnej. Kongres odbędzie się w terminie 19-20 listopada 2019 roku w Krakowie.

2019-11-18

Circular Economy Hotspot Belgium

Po Holandii, Luksemburgu i Szkocji Belgia będzie gospodarzem spotkania hotspotów z całego świata (18-20 listopada). Spotkanie będzie okazją do przyjrzenia się jak wygląda transformacja w kierunku cyrkularnym w Belgii.

2019-11-15

4 Buildings

15-17 listopada 2019 r. Katowice, Międzynarodwe Centrum Kongresowe

Nie są to kolejne targi budowlane, ale wyselekcjonowana oferta zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla budownictwa oraz interdyscyplinarna platforma wymiany wiedzy i idei.

Październik, 2019

2019-10-15

DemoDay w Warszawie

Już 15 października poznamy zwycięzców programu akceleracyjnego Sharon Academy, czyli najbardziej obiecujący startup w obszarze sharing economy. 

Na wydarzeniu w Google for Startups Campus in Warsaw eksperci porozmawiają także o potencjale startupów i gospodarki cyrkularnej do przeciwdziałania najnowszym wyzwaniom ekologicznym i rynkowo-pracowym.

2019-10-11

Mazovia Circular Congress

Mazovia Circular Congress (11 października 2019 r.) organizowany przez Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego.

2019-10-10

W kierunku gospodarki obiegu zamkniętego innowacje w turystyce Południowego Bałtyku

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza firmy z branży turystycznej i instytucje wspierające ich rozwój na bezpłatną konferencję dotyczącą gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ).
Uczestnikom przybliżymy ideę GOZ i jej zasady oraz spojrzymy na zagadnienie od strony praktyki firmy turystycznej. W programie wystąpienia ekspertów, przykłady z praktyki firm turystycznych, panel dyskusyjny i networking.

Wrzesień, 2019

2019-09-16

XII EUROPEJSKIE FORUM GOSPODARCZE – ŁÓDZKIE 2019

XII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2019 odbędzie się w dniach 16-17 września bieżącego roku. INNOWO jest partnerem merytorycznym Kongresu.

Forum stanowi platformę wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami świata biznesu, nauki i władzami samorządowymi.

 

 

2019-09-01

Life Cycle Management Conference

Kolejna edycja Konferencji Life Cycle Management odbędzie sie po raz pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej, w Poznaniu. Jest to czterodniowe forum dyskusyjne skupiające świat nauki i biznesu wokół idei gospodarki obiegu zamkniętego.

Sierpień, 2019

2019-08-27

Driving positive change - 9. PLGBC Green Building Symposium

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC organizuje 9. edycję PLGBC Green Building Symposium. W programie zaplanowano 4 sesje tematyczne, prelekcje, prezentacje game changers, case studies, debaty panelowe. Największe i najbardziej wpływowe wydarzenie branży zielonego budownictwa w Polsce odbędzie się 3 października br. w The Tides w Warszawie. 

INNOWO jest patronem wydarzenia.

Lipiec, 2019

Czerwiec, 2019

2019-06-26

Społeczna akceptacja nowych systemów gospodarki odpadami komunalnymi: budowanie świadomości i zaangażowania mieszkańców

W odpowiedzi na potrzebę dyskusji na temat budowania społecznej akceptacji i zaangażowania względem systemów gospodarki odpadami, europejski projekt COLLECTORS zaprasza na międzynarodową konferencję, której gospodarzem i współorganizatorem jest Miasto Stołeczne Warszawa. Wydarzenie odbędzie się 26 czerwca 2019 r. w Warszawie, w Centrum Nauki Kopernik.

2019-06-06

Forum Circular Economy dla Jednostek Samorządu Terytorialnego

Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik zaprasza na Forum Circular Economy dla Jednostek Samorządu Terytorialnego (6 czerwca br., Warszawa).

Współorganizatorami spotkania są : Samorząd Województwa Mazowieckiego i Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju.

Maj, 2019

2019-05-30

Budownictwo w obiegu zamkniętym w praktyce_inauguracja raportu

Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju, w ramach platformy Polish Circular Hotspot, zaprasza na inaugurację raportu pod tytułem: Budownictwo w obiegu zamkniętym w praktyce. Raport jest zwieńczeniem cyklu debat nt zrównoważonego budownictwa.

Spotkanie odbędzie się 30 maja 2019 roku, w godz. 10:00 – 13:00, w Ambasadzie Holandii, ul. Kawalerii 10, Warszawa. 
 

2019-05-22

Urban Future

Największa europejska konferencja dla zrównoważonych miast, najbardziej inspirujące spotkanie tych wszystkich, którzy chcą zmieniać życie w miejskich aglomeracjach (22-24.05.2019 Oslo).

2019-05-16

Circular Change Conference

Kolejna konferencja organizowana przez Circular Change odbędzie się w dniach 16-17 maja b. w Słowenii. 

Kwiecień, 2019

Marzec, 2019

2019-03-07

Konferencja IdentiPlast

Identiplast uznawany jest za najważniejsze europejskie wydarzenie i forum dyskusyjne dotyczące recyklingu i odzysku tworzyw sztucznych  dla wszystkich interesariuszy branży: od lokalnej i europejskiej administracji i kręgów ustawodawczych poprzez firmy i organizacje z sektora produkcji, przetwórstwa i recyklingu tworzyw sztucznych, po ośrodki naukowe i badawcze oraz organizacje pozarządowe.

2019-03-05

Warsaw Pack 2019

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań (5-7.03.2019, Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo).

Luty, 2019

Styczeń, 2019

2019-01-24

4 Design Days

W dniach 24-27 stycznia 2019 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbędzie się IV edycja 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

2019-01-16

18. Międzynarodowy Kongres Elektrorecyclingu IERC 2019

IERC 2019 to najważniejsza impreza branży recyklingowej, skupiająca ponad 500 międzynarodowych podmiotów m. in. producentów, recyklerów,  stowarzyszeń recyklingu, firm zajmujące się regeneracją, instytucji normalizacyjne, organizacji pozarządowych.

2019-01-14

Energia odnawialna - dobre praktyki. Spotkanie z cyklu CIRCLE TO INNOVATE

Już w styczniu (14 stycznia) kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE to INNOVATE tym razem poświęcone energii odnawialnej. Celem spotkań w ramach projektu CIRTOINNO jest przedstawienie idei Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ) i prezentacja konkretnych rozwiązań zgodnych z tą zasadą. Na najbliższym spotkaniu poruszone zostaną kwestie możliwości jakie daje fotowoltaika.

Grudzień, 2018

2018-12-07

COP24 - Circular Hotspot Side Event - A circular Economy Transition as a catalyt for combatting global Climate Challenges

Uczestnicy spotkania skupią się na pokazaniu jak ważnym ogniwem w światowej debacie na temat zmian klimatycznych jest gospodarka cyrkularna. Przedstawiciele różnych branż zaprezentująjak zmiany w prywatnym sektorze czy w miastach mogą w znaczący sposób przyczynić się do realizacji globalnych celów klimatycznych i stworzyć nowe możliwości biznesowe.

2018-12-07

COP24-Climate Film Festival

Ambasada Królestwa Niderlandów organizuje, we współpracy z Helsińską Fundacją Praw Człowieka, Ikeą oraz Polityką Insight, Climate Film Festival.

Klimatyczny Festiwal Filmowy przybliży tematykę ochrony środowiska, celem Festiwalu jest  wskazanie na potrzebę pilnych działań w odpowiedzi na problemy, które płyną ze zmian klimatycznych.

2018-12-07

Porozumienie o współpracy Polish Circular Hotspot

7 grudnia, podczas odbywającego się w Katowicach Szczytu Klimatycznego COP24, dr Agnieszka Sznyk, Prezes INNOWO podpisze porozumienie o współpracy Polish Circular Hotspot z Holland Circular Hotspot, Circular Change (Słowenia), Zero Wate Scotland, Circular Norway oraz Luxemburg Ministry of Economy.

2018-12-05

Dzień Innowacji podczas COP24

W ramach COP24, w Polskim Pawilonie, odbędzie się Dzień Innowacji (5.12), który będzie okazją do dyskusji w ekskluzywnym międzynarodowym gronie o gospodarce cyrkularnej i nowatorskich rozwiązaniach technologicznych. Gospodarzem tego wydarzenia jest Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, a INNOWO jest współorganizatorem i partnerem.

2018-12-04

Konferencja Europejski Kongres Gospodarczy Green

Zaplanowana na 4 i 5 grudnia br. EEC Green zgromadzi ok. tysiąca osób – polityków, przedsiębiorców, szefów światowych korporacji, ekspertów czy dziennikarzy – tych, dla których zrównoważony rozwój to jedno z najważniejszych wyzwań naszych czasów

2018-12-01

COP24 - Our World Exibition

Ambasada Królestwa Niderlandów organizuje, we współpracy z World Press Photo i Muzeum Śląskim w Katowicach, niezwykłą wystawę prezentującą nagrodzone zdjęcia z konkursów World Press Photo z lat 2016-2018 w kategorii "Natura".