Konferencja SDGLab Społeczeństwo 5.0

2020-11-18

 

Społeczeństwo 5.0 to kolejny etap ewolucji po modelu opartym na myślistwie (1.0), rolnictwie (2.0), przemyśle (3.0) oraz informacji (4.0). To świat ludzi, maszyn i całego ich otoczenia, który jest połączony i umie się między sobą porozumiewać przy wsparciu sztucznej inteligencji.

Co dla każdego z nas oznacza era Społeczeństwa 5.0? Czy zaawansowane techniki i nowe technologie sprzyjają realizacji celów zrównoważonego rozwoju? Jak komfortowa infrastruktura i inteligentne otoczenie wpływają na stan Planety i dobrostan Ludzi?

Do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na te i inne pytania zaproszono wybitnych naukowców, ekspertów i praktyków z kraju i zagranicy.

Podczas konferencji poruszone zostaną kwestie m.in. robotyzacji społeczeństwa, Gospodarki Obiegu Zamkniętego, Green HR, nowych trendów w zachowaniach społeczeństwa czy praw człowieka i konsumenta w erze nowych technologii.

Konferencja jest bezpłatna, będzie prowadzona w języku angielskim, w formie on-line z wykorzystaniem platformy ZOOM, w dniach: 18-19 listopada 2020 roku.

Szczegółowy program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na oficjalnej stronie wydarzenia: link

INNOWO jest oficjalnym partnerem merytorycznym wydarzenia.